Vysvobození

8. ledna 2016 v 13:40
Po dlouholetých bojích by nastal den, na který jsem já, Denis Dawson, čekala staletí. Léta prolita špatnou krví, léta nezahojených duševních jizev, léta páchnoucí smrtí. Konečně by přišel poslední den mého tvrdého života. Lidé se bojí smrti, domnívají se, že je bolestivá. Ale nemají úplnou pravdu. Bolí to jen chvíli, ale pak se vše semele velmi rychle. Lidé nechtějí umírat, přejí si najít lék na nesmrtelnost. Musím se pousmát nad naivitou někoho tak prostého, obyčejného a nádherně lidského. Já jako Republikán, dlouhověká, se na můj poslední den opravdu těším.
Budu ho trávit na písečné pláži s lahví sektu. Zaposlouchám se do šumění vichru a do vln, které se budou rozbíjet o skály. Možná si k šampaňskému sním mísu těch nejlahodnějších jahod. Lehnu si do horkého písku a budu se dívat jak mráčky na obloze střídají tvary. Poté si ke mně přilehne můj milovaný Sasuke Vanderpump, proplete si se mnou ruce a společně si budeme vyprávět naší společnou historii a co všechno jsme společně dokázali zachránit. Budeme vzpomínat na naší rodinu, přátele a dávné nepřátelé.
Budeme chtít ze sebe vysléknout špínu nahromaděnou za ta léta, takže se v průzračném moři vykoupeme tak, jak nás stvořil bůh. Jakmile měsíc vpluje na oblohu, tak se k mému milému přitisknu, obejmu ho kolem krku a políbím ho tak jako nikdy v životě: "Děkuji, za všechno." věnuji mu posledné úsměv a rozplynu se s odbitou půlnocí. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Destra Dena Destra | E-mail | Web | 8. ledna 2016 v 14:47 | Reagovat

Zaujímavá predstava...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama