Leden 2016

Hinata Vanderpump

31. ledna 2016 v 18:22 Hlavní postavy

Věk: 250 let
Blízcí: Naruto, Sasuke, Denis, Liv, Barbora
Stručně: Nejmladší z rodiny Vanderpumpových. Ví se, že chodí už staletí s Narutem a že by pro rodinu zemřela. Ráda porušuje pravidla a je znalec módy. Je to čistokrevná elfka jako její matka.
Popis: dlouhé černé vlasy s modrým nádechem, výjimečně fialové oči
Povaha: velmi mocná, milá, přátelská, nádherná

Barbora Richards

31. ledna 2016 v 18:19 Hlavní postavy

Věk: 19 let
Blízcí: Adam, Denis, Jarda, Hinata, Lucy
Stručně: Člověk unesený též padouchy jako Denis. V otroctví byla nejslabším článkem ohledně fyzické zdatnosti, zato vynikala v inteligenci. Denis ji zachránila několikrát život ve hrách a zato ji bude do smrti vděčná. Časem se v jejích rukou probudila palebná síla, kterou ovládla během pár dní. Po záchraně si usmysla, že se stane velmi mocnou čarodějkou, a tak se zapsala na všechny hodiny aktivní magie. Na rozdíl od její kamarádky vše vidí pozitivně a je vděčná ředitelovi školy za záchranu. Její přítel je Adam, s kterým to nemá jednoduché.
Popis: rovné zrzavé vlasy do půlky zad, ráda je nosí rozpuštěné nebo v copu. Má modré oči a jejím typickým příznakem jsou něžné pihy a široká ústa.
Povaha: inteligentní, bystrá, nejlepší kuchařka

Dawson Denis

31. ledna 2016 v 18:15 Hlavní postavy

Věk: 19 let
Blízcí: Barbora, Adam, Jarda, Sasuke, Hinata, Naruto
Stručně: Narodila se jako člověk ve světě lidí, v 18ti ji zajali a poslali do otroctví mimo lidský život. Byla nucena naučit se bojovat a postupně i zabíjet. V zajetí v sobě probudila neznámou sílu, díky které přežívala v gladiátorských hrách. Získala si přezdívku Gladiatrix. Později v ní procitla pasivní schopnost jasnovidectví, kterou neumí ovládat.
Po záchraně se Denis ocitá v hlavním městě zvaném Republika. Má problém aklimatizovat se a místo světla vidí temnotu. Kdo ji drží při smyslech jsou její tři přátelé, s kterými trávila šest měsíců v otroctví. Po dlouhém krutém zacházení se nachází na školním pozemku, kde má přijít do styku s lidmi a především začít znovu. Nicméně jizvy na duši se nedají vymazat tak lehce, jako je příchod do magické školy.
Její přátelé ji sledují, protože je něco jako časovaná bomba. Uvnitř v ní tkví abnormální síla.
Popis: Čokoládové kudrnaté vlasy, jejichž délka sahá těsně pod bradu. Nicméně to ji neodradí ve střídání účesů. Má jedinečné smaragdové oči a narůžovělé plné rtíky. Na její pravé tváři se vyskytuje ďolíček.
Povaha: Drzá, silná, odvážná, milující.

Prolog

15. ledna 2016 v 14:37 Zajetí, 1. deník D.Dawson
Když je zajali, byli lidé. Když je zachránili, stali se republikány. Zcela vyčerpaní a oslabení z šestiměsíčního otroctví, toužící po rodině a lásce, se životy čtyř mladých jedinců ocitají v magické smyčce, ze které není cesty zpět. Ačkoliv ředitel magické školy Pentagramus si je bere pod ochranná křídla, bude jednoduché vrátit se do lavic a hrát si na studenty po všech těch útrapách, bolestech a ztrátách? Nebo se někdo utrhne ze řetězu a povede to k neblahým událostem? Denis Dawson vidí všechno negativně, zastává se názoru, že přešla z jednoho otroctví do druhého, a tak nebude divu, když se problémy budou točit především kolem ní. A bude to ještě mrazivější, jakmile zjistí, že jí z povzdálí sledují dvě uhlové oči krásného Sasukeho Vanderpumpa.

Vysvobození

8. ledna 2016 v 13:40
Po dlouholetých bojích by nastal den, na který jsem já, Denis Dawson, čekala staletí. Léta prolita špatnou krví, léta nezahojených duševních jizev, léta páchnoucí smrtí. Konečně by přišel poslední den mého tvrdého života. Lidé se bojí smrti, domnívají se, že je bolestivá. Ale nemají úplnou pravdu. Bolí to jen chvíli, ale pak se vše semele velmi rychle. Lidé nechtějí umírat, přejí si najít lék na nesmrtelnost. Musím se pousmát nad naivitou někoho tak prostého, obyčejného a nádherně lidského. Já jako Republikán, dlouhověká, se na můj poslední den opravdu těším.
Budu ho trávit na písečné pláži s lahví sektu. Zaposlouchám se do šumění vichru a do vln, které se budou rozbíjet o skály. Možná si k šampaňskému sním mísu těch nejlahodnějších jahod. Lehnu si do horkého písku a budu se dívat jak mráčky na obloze střídají tvary. Poté si ke mně přilehne můj milovaný Sasuke Vanderpump, proplete si se mnou ruce a společně si budeme vyprávět naší společnou historii a co všechno jsme společně dokázali zachránit. Budeme vzpomínat na naší rodinu, přátele a dávné nepřátelé.
Budeme chtít ze sebe vysléknout špínu nahromaděnou za ta léta, takže se v průzračném moři vykoupeme tak, jak nás stvořil bůh. Jakmile měsíc vpluje na oblohu, tak se k mému milému přitisknu, obejmu ho kolem krku a políbím ho tak jako nikdy v životě: "Děkuji, za všechno." věnuji mu posledné úsměv a rozplynu se s odbitou půlnocí. Usmívající se

Novoroční předsevzetí

3. ledna 2016 v 16:51
Áhoj :-)

tak řízky se salátem snězeny, pupíček nacpaný a několik lahví šampaňského vypity. Rok plný zvratů i úspěchů za námi, a tak doufám, že jste do roku 2k16 vykročili správnou nohou. Denis Dawsonová věří, že jo. Minulý rok zažila spoustu převratů v lásce, chodila s oblibou za školu a víkendy prokalila do brzkých ranních hodin. Za jeden večer zvládla krabičku cigaret a ve sportovních aktivitách se často ulejvala, když se trenér nedíval. Jakmile zbývala minuta do půlnoci 31.12., zavřela oči a s čistou hlavou si přála, aby její rodina pocítila po krutým roce příval nová energie a štěstí. Ze srdce si přála, aby se všichni v její blízkosti měli rádi. Řekla si, že do nového roku hodlá jít především sama se sebou. Chce být lepší osobností, doufá, že zapracuje na svém charakteru. Sekne s kouřením, přestane se flákat na tréninku a ukáže, co v sobě má. Už nechce být považována za hysterku, takže její dalším přáním je mít vůli nechávat si osobní věci více pro sebe a nesvěřovat se nikomu, ani kamarádkám nebo příteli. Což bude její největší problém, má ukecanou povahu a těžko zvládá držet jazyk za zuby, nicméně jde o její pověst. Musí to zvládnout, musí najít způsob, co ji umlčí. Najít zábavu, která ji vynahradí tlachání. Doufám, že ji všichni podržíte palce.
Denis Dawson Vám přeje krásný nový rok, všem přeje hlavně to zdraví!! Myslí si, že je to to nejdůležitější, co člověk má. Dokud můžete vyšplhat po skále, vyjít krpál v Tatrách, skočit z útesu do moře nebo trávit volné chvíle s přáteli, tak si toho važte. Usmívejte se, podávejte si pomocnou ruku a neobracejte se ani proti nepřátelům zády. Vždy buďte lepší. Ať rok 2016 se stane počátkem Vaším doživotním štěstím!

S láskou

D.D.